8,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie owoców Kolonia bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 maja 2015 01:06

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech (Kolonia) na linii produkcyjnej przy pakowaniu spożywczym. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: Pakowanieowocow/05/15

Zadania:
Do głównych zadań pracownika należy sortowanie oraz pakowanie owoców. Inne zadania to kontrolowanie jakości produktów.

Wymagania:
– spostrzegawczość, zręczność, zaangażowanie
– samodzielne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– szybkość, zwinność, energiczność
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia pracownicze
– legalną pracę na okres 3 miesięcy
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– miejsce do zamieszkania w cenie 120 euro za miesiąc
– strój roboczy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń + zdjęcie + klauzula o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com z tematem: Pakowanieowocow/05/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-owocow-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 4575553cb562f61c

25 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie owoców Kolonia bez języka”

  1. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany państwa oferta jestem gotowy do pracy od zaraz.Prosze o kontakt e-mail.
    Pozdrawiam Michal

  2. Patryk Zawistowski na 14 maja 2015 @ 10:30

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracą proszę o kontakt 791 017 666 .

  3. Witam,
    Jestem bardzo zaintetesowany Państwa. ofertą pracy sezonowej. Proszę o kontakt nr 516-981-595

  4. Moniskka21 na 14 maja 2015 @ 11:15

    Witam. Ja wraz z narzeczonym również jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Prosimy o kontakt pod numer 788749155

  5. witam, wraz z kolegą mamy ukończone 19 lat. w tym roku przystępowalismy do egzaminów maturalnych. bylibyśmy zainteresowani pracą z ogłoszenia. język angielski i niemiecki znamy w podstawach, niemiecki lepiej (operuję również bardzo dobrze językiem włoskim). jesteśmy zmotywowani i chętni do pracy, potrafimy porozumiewać się w grupie. aktywność fizyczna jest u nas na wysokim poziomie, nie chorujemy. zależy nam, aby zarobić na studia. dziękuję oraz pozdrawiam serdecznie

  6. AgnieszkaCzortek na 14 maja 2015 @ 11:58

    Witam .Jestem zainteresowana ofertą wraz z moim chłopakiem.Prace możemy zacząć od zaraz gdyż mamy własny samochód.Proszę o kontakt 605 516 293,
    Pozdrawiam

  7. Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą. możemy zacząć od zaraz. Proszę o kontakt 693229607

  8. sandra94 na 14 maja 2015 @ 13:43

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo proszę o kontakt; 519 675 134. Pozdrawiam

  9. Małgorzata na 14 maja 2015 @ 13:50

    Witam serdecznie . Razem z chłopakiem szukamy pracy w Niemczech i jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ogłoszeniem . Mamy po 19 lat i jesteśmy bardzo sumienni , pracowici , punktualni a także gotowi do pracy fizycznej . Oboje wiem , że może nie być łatwo . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt pod numerem 883 014 846 . 🙂
    Z góry dziękujemy . 😀

  10. Witam. Jestem zainteresowany pracą, którą Państwo oferują. Jestem osobą spełniającą wszystkie powyższe wymogi oraz znającą biegle niemiecki w mowie i piśmie. Proszę o kontakt pod numer 500 264 989. Pozdrawaim

  11. Daniel 42 lata jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj num kon+48-781-423-371,mam średnie wykształcenia i uprawnienia na wuzek z własnym samochodem. Z powazaniem.

  12. Pakowanieowocow/05/15
    Witam, jestem zainteresowany pracą,Janusz 47 lat,emeryt górniczy,pracowałem nienagannie 28 lat (3 lata jako elektromonter i 25 lat jako ratownik górniczy)

  13. cieslak71 na 15 maja 2015 @ 13:15

    Witam Jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną ofertą pracy prace możemy zacząć od zaraz mieszkamy w bonn do koloni mamy blisko mój numer telefonu +4915218035757 lub 790-843-492 Pozdrawiam Dariusz i Paulina wiek 21l

  14. Witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana Państwa oferta pracy. Pracę możemy zacząć od zaraz, gdyż mamy własny samochód. Proszę o kontakt : 537322665

    Pozdrawiam 😉

  15. Jestem zainteresowana Państwa oferta pracy mam doświadczenie przy zbiorze i pakowaniu owoców
    Podaje numer kontaktowy 668 455 676

  16. Witam. Jestem zainteresowany ta oferta i chętny do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt 669 726 880. Pozdrawiam

  17. Witam,jestem zainteresowany podjęciem pracy.Mam długoletnie doświadczenie w pracy na produkcji,jestem poukładany życiowo.Proszę o kontakt +48 781431490

  18. Witam proszę o kontakt pod numerem 663088126 jestem bardzo zmotywowany i chętny do natychmiastowej pracy. Szczegóły o moim dotychczasowym doświadczeniu przedstawię przy pierwszym kontakcie roberto1212@interia.pl

  19. Karolina na 18 maja 2015 @ 12:32

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani tą ofertą jesteśmy parą ja mam 22lata chłopak26 mieszkamy w Dusseldorfie Proszę o kontakt numer tel 0491631910190 Z góry dziekuje.

  20. Mam 48 lat,pracowałam 15 lat w salonie optycznym u bardzo wymagającego pracodawcy. Jestem osobą energiczną ,zdyscyplinowaną,spostrzegawczą z racji mojego doświadczenia zawodowego i chętną do podjęcia pracy od zaraz. Prosze o kontakt pod nr 697 989 238.

  21. Witam
    wrazz z chlopakiem i kolezanka jestesmy zainteresowani Panstwa oferta i jestesmy gotowi podjac pracę od zaraz.
    Pracowalismy juz w Niemczech przy zbiorze owoców. Prosimy o kontakt droga mailowa.
    z gory bardzo dziekujemy za odpowiedz.
    pozdrawiamy

  22. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą,w poprzednich latach pracowałem w Belgi przy sezonowym zbiorze owoców.Jestem gotowy do pracy od zaraz.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz.

  23. kazimierz grzadziel na 23 maja 2015 @ 15:50

    razem z szwagrem jesteśmy zainteresowani państwa oferta prosimy mamy doświadczenie w pakowaniu prosimy o kontakt 609233929

    Odpowiedz

  24. Jestem modą osobą chętną do pracy. Szybko się uczę i sumiennie wykonuję swoją pracę. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt justyna_ky@wp.pl lub 731-777-103.

  25. Witam. Jestem zainteresowany. Mam doswiadczenie . Posiadam uprawnienia na wozki widlowe , kasa fiskalna oraz prawo jazdy kategorii B .
    Jestem pracowity , proszę o kontakt 883137423.