12 euro/h brutto + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Berlin bez języka pakowanie lodów 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 01:14

Producent lodów i deserów mrożonych z Berlina zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do pakowania wyrobów na linii. Praca w Niemczech 2017  dla Polaków na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz lodów
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 4
Miasto: Berlin, Niemcy
Umowa: na okres 3 miesięcy
Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 12 euro brutto na godzinę plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 25 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie lodów z taśmy do pudełek zbiorczych
  • zadania wykonywane będą szybko
  • pracownik odpowiada również za ostateczną kontrolę jakości

Wymagania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelność sumienność, zaangażowanie
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz i pozostania na miejscu przez 3 miesiące
  • mile widziane doświadczenie
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w hotelu robotniczym lub pensjonacie w cenie 200-300 euro miesięcznie od osoby
  • uniform służbowy
  • wprowadzenie w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • umowę na czas określony na 3 miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Zgłoszenie prosimy zatytułować następująco: „Niemcy praca pakowanie lodów, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-lodow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 22458f7766070a0a

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz Berlin bez języka pakowanie lodów 2017”

  1. Witam, wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani praca. Jesteśmy młodzi, energiczni, bez nałogów. Szybko przyswajamy wiedzę. Proszę o wiadomość. Pozdrawiam

  2. witam szukamy z chłopakiem pracy. Jesteśmy młodzi, szybko przyswajamy wiedzę, nie mamy żadnych nałogów.