12,50-15,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech 2018 od zaraz na magazynie z AGD bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:50

Poszukujemy do hurtowni ze sprzętem AGD w Berlinie osóby również bez znajomości języka do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę, stawkę ustala samodzielnie pracodawca na podstawie doświadczenia i znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie ze sprzętem AGD
  • pakowanie i zabezpieczanie towarów
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na zmiany
  • zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim autem do Berlina
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze zapewnione w języku polskim
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze oraz gwarancję odprowadzania składek
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość kupienia tanich obiadów w barze pracowniczym
  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. m/a/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6555b69fc33b2eb2