11,50-14/h EURO brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2019 16:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz na produkcji napojów w fabryce z Berlina. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 do 14 euro brutto na godzinę, stawka zależna od stopnia znajomości języka oraz doświadczenia

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w fabryce napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o ciągłość produkcyjną, zdejmowanie produktów z taśmy, pakowanie oraz obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej
  • zaangażowanie, staranność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • jedna na 10 osób musi koniecznie porozumiewać się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w fabryce z nowoczesnymi rozwiązaniami
  • przeszkolenie z BHP
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie odpłatne, koszt to 200 euro miesięcznie za pokój komfortowy, jednoosobowy lub 150 euro za miejsce w pokoju 2-3 osobowym
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-napojow-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 1615d1bac3a2acbe

ilość wszystkich wyświetleń: 181, dzisiaj: 5