11,50-14/h € brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów bez języka Drezno 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:25

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Drezna z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 11,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy – uzgadniane bezpośrednio z pracodawcą, którzy bierze pod uwagę znajomość języka, doświadczenie, umiejętności

Wakaty: 8

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn i pracę przy taśmociągu
  • zadania będą polegać na pakowaniu, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • znajomość języka od jednej osoby w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • motywacja, punktualność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne – np. na dzieci
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 za łóżko w pokoju 2-3 osobowym
  • uniform służbowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-drezno-2019/

ID ogłoszenia: 5675d52fee9f09cf

ilość wszystkich wyświetleń: 1081, dzisiaj: 1