11,50-14/h brutto €

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów bez języka Drezno 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 02:02

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Drezna na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: od 11,50 do 14 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie dbanie o wysoką jakość, obsługiwanie maszyn produkcyjnych i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • samodzielność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • pełna punktualność
  • dokładność

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • legalną umowę o pracę, zgodną z niemieckimi standardami
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2-3 osobowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w tytule: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-fabryka-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 1085e14e36ea3004