10,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech 2017 od zaraz pakowanie lodów bez języka Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:53

Producent lodów i deserów mrożonych z Magdeburga zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do pakowania produktów. Praca w Niemczech do września 2017 włącznie.

Stanowisko: Pakowacz lodów
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Magdeburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w firmie produkującej lody i desery mrożone
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie pakowaniem gotowego produktu a także przeprowadzaniem kontroli jakości
  • temperatura na hali to około 2 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • duża dokładność
  • szybkość i energiczność
  • zaangażowanie, wydajność
  • wysoka motywacja
  • gotowość do pracy zmianowej
  • atutem będzie doświadczenie
  • optymizm

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • odzież roboczą niezbędną o pracy przy niskich temperaturach
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracę do podjęcia od zaraz do końca września 2017
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pracownicy najlepsi będą mogli przedłużyć zatrudnienie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com z dopiskiem: pakowanie-lodów/06/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-lodow-od-zaraz-magdeburg/

ID ogłoszenia: 76594110f4086cf