1780-1980/mc euro

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie przekąsek bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 00:33

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek solonych od zaraz w zakładzie z Frankfurtu nad Menem dla pakowaczy 2018.

Stanowisko: Pakowacz żywności – przekąsek solonych

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali w temperaturze pokojowej na produkcji przy pakowaniu przekąsek solonych (krakersów, paluszków, orzeszków)
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • mile widziane zdolności manualne
  • sumienność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz wysokie pensje
  • umowę na 2 miesiące
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w 2-3 osobowych pokojach za 180 euro miesięcznie
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone zadania możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dla chętnych opcja zakwaterowania zakwaterowania w pokojach jednoosobowych za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie przekąsek – Frankfurt nad Menem, od II połowy lipca 2018” prosimy przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 2445b5450c4ecae3