1760 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja dań bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 00:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji dań mrożonych kuchni włoskiej i azjatyckiej. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1760 euro brutto miesięcznie przy umowie podpisanej na 150 godzin pracy

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za przygotowanie składników oraz zadania związane z obróbką termiczną potraw
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie również zajmowała się pakowaniem gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • znajomość minimum zasad BHP do pracy na produkcji spożywczej
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy na hali przy niskich temeperaturach
  • wysoka ambicja i chęć rozwoju oraz nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione jest zamieszkanie w cenie 200 euro za miesiąc od osoby
  • umowę na 2 miesiące próbne a docelowo stałą, niemiecką umowę o pracę
  • osoby które przedłużą umowę i podejmą stałą pracę otrzymają wyższe wynagrodzenie, w wysokości 1950 euro brutto miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie e-maila z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjadanmrozonych/08/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-koln/

ID ogłoszenia: 766599947b83655e

ilość wszystkich wyświetleń: 1837, dzisiaj: 1