7,80 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum dla par bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 01:04

Szukamy od zaraz par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia do końca 2014 roku.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7,80 euro/h brutto

Zadania:
- zajmowanie się pakowaniem perfum
- kodowanie produktów oraz umieszczanie zabezpieczeń
- tworzenie zestawów świątecznych
- przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki

Wymagania:
- chęć pracy po godzinach
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz do końca roku 2014
- duża zręczność
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
- znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
- darmowe zakwaterowanie niedaleko pracy (około 600 metrów)
- obecność polskiego opiekuna
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- zatrudnienie dla par
- oferta aktualna do końca roku
- dodatki za pracę w nadgodzinach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: einfach-losungen@germanymail.com w tytule proszę wpisać: pakowanie perfum Kolonia.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-w-kolonii-pakowanie-perfum/

ID ogłoszenia: 641545bdfc1d2dce

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum dla par bez języka Kolonia”

  1. witam jeśli jest nadal aktualna ta praca to proszę o kontakt na mojego email . jesteśmy z koleżanką gotowi podjąć tą pracę od zaraz i jesteśmy chętni podjąć inna prace. z góry dziękuje i pozdrawiam
    tel:601285450

  2. Dzień dobry jeśli oferta po nowym roku bedzie oferta nadal atualną prosze o kontakt bardzo mi na tym zależy ja juz pracowałem w niemczech i wiem czego niemiecki pracodawca oczekuje mama 20 lat wiec prosze o kontakt na adres E mail z Góry pozdrawiam i dziękuje

  3. Witam jeśli nadal jest aktualna ta praca proszę dzwonić posiadam duże doświadczenie jako pakowacz i posiadam ukończony kurs na wózki widłowe kontakt 721 882 076

    Pozdrawiam ;)