163,20 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka dla par pakowanie sera Sandefjord 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:27

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pakowaczy od zaraz. Zatrudnienie w Sandefjord dla Polaków bez znajomości języka dla par do podjęcia od czerwca 2016 przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Zarobki: 163,20 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od czerwca 2016

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu sera żółtego, krojonego
  • pracownik musi kontrolować wagę sera

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • spostrzegawczość
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • możliwość pracy na pełny etat oraz jeżeli będzie konieczność pozostawania po godzinach
  • wysokie zarobki
  • gotowość do pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta, pomoc w dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie na pełny etat
  • tanie zamieszkanie na miejscu
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: produksjonsarbeider/40

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-pakowanie-sera-dla-par-sandefjord/

ID ogłoszenia: 9445741ea5bd1a02

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii bez języka dla par pakowanie sera Sandefjord 2016”

  1. KrystianS na 24 maja 2016 @ 12:50

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang.

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam

  2. Switlana na 30 maja 2016 @ 20:45

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy na produkcji pakowania sera.
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
    svits@wp.pl
    729323845