do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 23 marca 2017 23:05

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie z oświetleniem. Oferta z Bergen dla Polaków początkowo na 3 miesiące próbne.

Rozpoczęcie: od zaraz
Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompletowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za wsparcie innych zadań magazynowych

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim  a także mile widziana nawet podstawowa znajomość języka norweskiego
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • szkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie za osobę
  • pracę od zaraz
  • umowę próbną na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną następująco: mo/03/17, należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-oswietleniem-bergen/

ID ogłoszenia: 22058d13aed5f867