166,80 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz pakowanie mięsa Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 13 marca 2016 20:36

Oferta aktualnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Sarpsborg dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz mięsny

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,80 NOK brutto na godzinę

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • proste zadania produkcyjne wykonywane przy taśmie produkcyjnej
  • ręczne pakowanie mięsa na tacki
  • ważenie
  • zadania wykonywane będą w specjalnej odzieży ochronnej zgodnie ze standardami BHP

Oczekiwania:

  • posiadanie badań w książeczce sanepidu (lub samych badań)
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą podczas aplikacji będzie aktualne zamieszkanie w Norwegii
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego pracownika w sprawach urzędowych
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pracodawca zapewnia zamieszkania, z wypłaty na cel będzie pobierane 3000-4000 NOK miesięcznie
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki
  • umowa o pracę za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • norjobber-as@outlook.com

W tytule prosimy wpisać: „Pakowanie mięsa Sarpsborg 03/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-miesa-bez-znajomosci-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 83456e2d6dd7c59c