166,80 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 04:39

Masarnia z Sarpsborg oferuje zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego do pakowania wędlin przy linii produkcyjnej. Norwegia praca dla osób ze znajomością j.angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,80 NOK brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca wymagająca sprawności przy pakowaniu wędliny krojonej na tackach
  • kontrola wagi
  • zadania będą wykonywane na hali w masarni, przy obniżonej temperaturze

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniu, trwającym od 27 do 29 kwietnia 2016
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość zasad HACCP lub/oraz ISO 22000
  • dyspozycyjność przez przynajmniej 6 miesięcy
  • samodzielność, zmotywowanie
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • jeżeli zajdzie taka konieczność istnieje opcja kontaktu z polskojęzycznym konsultantem
  • wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych na miejscu
  • początkowo umowa za pośrednictwem agencji pracy na czas określony, później osoby najlepsze będą mogły przedłużyć umowę bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby miesięcznie lub od pary 6000 NOK

Aplikacja:
Chętnych, zapraszamy do wypełnienia formularza na poniższej stronie:

Prosimy o oznaczenie: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 784570ef7a89caaa

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz przy pakowaniu wędlin Sarpsborg”

  1. KrystianS na 24 maja 2016 @ 13:00

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang .

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam