200,40 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja pizzy od zaraz fabryka Bergen 2023

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 marca 2023 00:07

Fabryka z Bergen potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji pizzy. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 200,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji pizzy włoskiej;
  • wykonywanie prostych prac – przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość i wydajność produkcji, pakowanie gotowych produktów oraz naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dokładne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dostępność od zaraz;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie oraz opiekę medyczną;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-pizzy-bez-jezyka-fabryka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 3686414735822cf5