166,40 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2015 przy pakowaniu ryb

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2015
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:19

Ogłoszenie dla 6 pakowaczy do pracy w Norwegii na produkcji. Ogłoszenie z Bergen 2015 przy pakowaniu ryb bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od stycznia na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 166,40 NOK/h brutto
Numer referencyjny: pr/096/2014

Zadania:
- praca produkcyjna przy pakowaniu ryb
- zajmowanie się obróbką mięsa, filetowanie łososia
- dzielenie kawałków na porcję, ważenie
- prace porządkowe na stanowisku

Wymagania:
- chęć do pracy w niskich temperaturach
- ogólny dobry stan zdrowia
- przestrzeganie zasad higieny pracy
- wyjazd w styczniu 2015 roku
- pozostanie w Norwegii na 6 miesięcy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- przyjazd samochodem mile widziany
- osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
- zatrudnienie na 6 miesięcy
- pracę w renomowanej norweskiej firmie
- szkolenia pracownicze
- strój roboczy
- płatne zakwaterowanie w domkach
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-ryb-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2015/

ID ogłoszenia: 660547b8e150a4f4

11 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2015 przy pakowaniu ryb”

  1. Martin Kmieciak na 1 grudnia 2014 @ 18:55

    Witam, chciałbym prosić o kontakt, ponieważ Ja jak i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy, pracowalismy w Niemczech w Tchibo jako sortowacz pakowacz oraz kontrola jakości , jesteśmy gotowi na wyjazd w każdym terminie.
    Moj nr 790 267 950

  2. Witam chciałbym prosić o kontakt w sprawie ww pracy ja i mój kolega mamy doświadczenie w pracy na produkcji jesteśmy gotowi podjąć pracy w każdej chwili mamy po 26 i 30 lat

    Nr kontaktowy 516265622 , 731103863

  3. Witam, jestem zainteresowany i prosze o kontakt. Aktualnie mieszkam w Oslo i jestem gotowy do podjęcia pracy. Język angielski znam biegle w mowie i pismie. Jezyk norweski na poziomie podstawowym. Pracowałem jako kontroler jakości i pracownik liniowy w fabryce Huinadi’a w Czeskiej Republice.

  4. Krzysztof na 3 grudnia 2014 @ 10:21

    Witam ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani ta praca od zaraz prosze o jakis kontakt w celu oferty moj kontakt 725420172

  5. Witam, jestem powaznie zainteresowany panstwa oferta.Bardzo prosze o kontakt. 784579276

  6. Witam,jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą.Jestem człowiekiem uczciwym pracowitym bez nałogów,na pewno byli by państwo zadowoleni z mojej pracy.Jestem w stanie zorganizować większą grupę pracowników.Proszę o kontakt 790-893-283

  7. nr tel 607213418 pozdrawiam

  8. Witam,
    Ja, moja córka i jej chlopak jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Wszyscy pracowaliśmy w firmach produkcyjnych w Niemczech, Francji i Holandii.
    Nasz wiek to 45,19 i 22lata.
    Jesteśmy zmotywowani i gotowi do pracy od stycznia 2015.
    Mój nr telefonu 665111417.
    Pozdrawiam

  9. slawomir zembrzuski na 8 grudnia 2014 @ 17:13

    witam jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu prosze o powjadomnienie kedy mam sie wstawic do pracy

  10. Witam , jeśli ogłoszenie jest dalej aktualne proszę o kontakt. Jestem zainteresowany .
    pozdrawiam .tel 505-248-105

  11. Jestem zainteresowany ta pracą ma 23 lata pracowalem juz za granica prosze o kontak na adres E-mail