do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: okres próbny
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 01:35

Hurtownia z Bergen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie RTV bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • zbieranie i pakowanie zamówień;
  • pracownik będzie też zabezpieczał przesyłki;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • współpracowanie z innymi działami i firmami zewnętrznymi;
  • wystawianie dokumentów.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu;
  • norweską umowę na okres próbny;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 01/2023″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bergen/

ID ogłoszenia: 24363b6f4f456bdb