174,60 NOK za godz. brutto

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji elektroniki Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 20 września 2014 19:46

Aktualnie szukamy 6 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii w mieście Oslo. Oferta dla Polaków bez doświadczenia na produkcji przy montażu części elektronicznych i pakowaniu sprzętu AGD. Zatrudnienie na 4 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny/montaż
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 174,60 NOK za godz. brutto
Nr. referencyjny: pr/081/2014

Zadania:
– praca przy taśmie
– montowanie części elektronicznych w jedną całość według instrukcji
– kontrolowanie jakości złożonych produktów
– pakowanie sprzętu AGD

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu, który pozwala na swobodną komunikację
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie dodatkowym atutem
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich mile widziane
– kandydaci powinni się wyróżniać takimi cechami jak: pracowitość, odpowiedzialność, samodyscyplina, punktualność

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego cennego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
– zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia
– szkolenia pracownicze
– pracownikom zapewniamy dobre warunki
– podpisanie umowy tymczasowej na norweskich warunkach
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– oferujemy pomoc przy wypełnieniu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres:palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać: Nr. referencyjny: pr/081/2014

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-produkcja-montaz-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 596541d78ccb32a4

ilość wszystkich wyświetleń: 4209, dzisiaj: 1