do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii na magazynie od zaraz bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 01:53

Oferujemy podjęcie pracy w Norwegii na magazynie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Bergen od zaraz przy zbieraniu zamówień, skanowaniu i inwentaryzacjach.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Liczba wakatów: 2

Zarobki: stawka uzależniona od posiadanych kwalifikacji

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wszelkie prace magazynowe – skanowanie produktów, inwentaryzacja, komisjonowanie, zbieranie zamówień, paletowanie, wszelkie niezbędne zadania związane z obsługą dostaw.
  • Niektóre zadania wykonywane będą w części chłodniczej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • posiadanie licencji na obsługę wózków widłowych
  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość korzystania z obszernego pakietu socjalnego
  • dla najambitniejszym możliwość podjęcia bezpłatnej nauki języka norweskiego – zajęcia odbywają się w języka angielskim poprzez komunikator skype
  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
  • przez pierwszy miesiąc zapewnione bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres:

norwayworker@europe.com

w nagłówku wiadomości należy wpisać: nw/027/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-spoz-bez-znajomosci-jezyka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 62055b2b9bd6cee8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na magazynie od zaraz bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam! Mam na imię Rafał mam 30 lat. Mieszkam w bergen, jestem zainteresowany praca . Posiadam Prawo jazdy Kat
    A , B , C , C+E + Wózki widłowe + Hds . Pracowałem w magazynie w anglii wię myślę że nie powinienem mieć kłopotu . Podaje nr kontakowy : 46394378 .