155/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek bez języka od zaraz Stavanger 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: na czas określony
  • Opublikowany: 3 lutego 2019 01:20

Do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii dla komisjonerów na magazynie hurtowni zabawek ze Stavanger. Bez znajomości języka zatrudnienie 2019 przy kompletowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie z zabawkami i artykułami dla dzieci
  • osoba zatrudniona będzie wspierała działanie magazynu – pomoc przy rozładunku, załadunku, kompletowaniu zamówień
  • do zadań należeć będzie pakowanie, wysyłka, współpraca z innymi działami, wprowadzanie danych do systemu, przeprowadzanie inwentaryzacji i dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • umowę na czas określony
  • możliwość powrotu do domu na święta
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie o d osoby
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w zasady BHP
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 15-go lutego 2019.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte@fastmail.com

źródło: norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 2965c56100c83732