do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz Bergen na produkcji wyrobów gumowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Znajomość języka: Biegła znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2015 15:08

Zakład mieszczący się w Bergen szuka pracowników produkcyjnych przy kontrolowaniu jakości wyrobów gumowych. Praca w Norwegii od zaraz na linii produkcyjnej dla dwóch osób.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
- kontrolowanie jakości wyprodukowanych produktów gumowych
- w razie konieczności wygładzanie powierzchni
- kompletowanie zamówień
- zajmowanie się etykietowaniem towaru oraz ich pakowaniem

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość norweskiego w mowie jak i piśmie
- doświadczenie produkcyjne
- zatrudniamy kandydatów z minimum średnim wykształceniem
- poszukujemy osób z Bergen z własnym miejsce zamieszkania
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
- premie pracownicze
- pracodawca zapewnia darmowe ubezpieczenie
- dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
- pomoc w pierwszych dniach
- wdrożenie w system działania firmy
- stawki zgodne z kwalifikacjami pracownika

Aplikacja:
W celu aplikacji chętnych prosimy o przejście na stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56435136

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-produkcji-wyrobow-gumowych-od-zaraz-w-bergen-kwiecien-2015/

ID ogłoszenia: 84955265f7892b9b

ilość wszystkich wyświetleń: 1466, dzisiaj: 1