176 NOK za godz. brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy bez języka 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Kopervik
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 października 2014 01:58

Firma zagraniczna szuka 2 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii 2015. Zatrudnienie w Kopervik na linii produkcyjnej przy pakowaniu pokarmu dla ryb.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Kopervik
Wynagrodzenie: 176 NOK za godz. brutto

Zadania:
Jest to praca produkcyjna gdzie pracownik zajmuje się mieszaniem pokarmów we właściwych proporcjach, a następnie pakuje towar do pudełek. Zatrudniony obsługuje również maszyny produkcyjne.

Wymagania:
– podstawy matematyki (sprawne liczenie)
– umiejętność przeliczania jednostek miar i wag
– osoba zdrowa fizycznie jak i psychicznie
– gotowość do wyjazdu od zaraz na 3 miesiące
– posiadanie referencji z poprzednich prac na podobnym stanowisku
– rzetelność, punktualność

Oferujemy:
– zatrudnienie w norweskiej firmie na 3 miesiące
– legalną pracę od zaraz
– szkolenia wprowadzające
– miejsce noclegowe na czas trwania umowy (połowę czynszu opłaca pracodawca)
– pomoc w sprawach administracyjno-prawnych
– zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim i norweskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: ArbeidNyheter@yahoo.no

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-karmy-od-zaraz-kopervik/

ID ogłoszenia: 20254517a13284d4

12 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji karmy bez języka 2015”

  1. Wincenty i Sebastian na 2 listopada 2014 @ 19:15

    możemy wyjechać od zaraz jesteśmy zainteresowani ta ofertą

  2. BOGUSLAW1991 na 4 listopada 2014 @ 16:44

    Mam 23 lata, znam j.angielski na poz.podstawowym, jestem punktualny , rzetelny i pracowity. zainteresowala mnie panstwa oferta i chetnie podją bym daną prace.

    Prosze o kontakt tel 726418930 lub mail wochbogwp.pl@wp.pl

  3. Witam moge wyjechac natychm8ast angielski ok

  4. Witam,mogę wyjechać pilnie potrzebuje pracy. Pełne zaangażowanie w pracę.

  5. Chętni do pracy w Norwegii na 23 listopada 2014 @ 10:59

    Witam . Jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii . Piszę w imieniu 3 kolegów . Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy za granicą.Obecnie jesteśmy w Niemczech. Proszę o konkrety . Pozdrawiam

  6. Dzień dobry jestem gotowy do wyjazdu od zaraz posiadam doświadczenie na magazynie jak również na produkcji mam również uprawnienia na wózki widłowe pozdrawiam Jacek

  7. Witam jesem zainteresowany obojętnie jaką pracą posiadam prawojazdy kat.b,c,d i pracowałem ttochę w Norwegi przy budowie domków drewnianych.

  8. nie jestem zaintereaowany

  9. Witam.Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy.Mam 36 lat i spore doświadczenie w handlu,produkcji i branży logistycznej.

  10. JESTEM ZAINTERESOWANA I CHĘTNA DO PRACY PROSZĘ DZWONIĆ TEL 726 91 42 37

  11. emil bielanski na 17 lutego 2015 @ 19:58

    Jestesmy zaiteresowani tą pracą.dziekuje z gury .mieszkamy w Halgesudzie