do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przy montażu zderzaków Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:45

Proponujemy zatrudnienie na produkcji w branży samochodowej przy montażu zderzaków. Norwegia praca dla Polaków w Bergen od zaraz. Preferowane aplikacje od osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie pracował przy montażu zderzaków samochodowych.
  • Praca odbywa się w dużej fabryce produkującej części na potrzeby branży samochodowej.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy w branży samochodowej
  • zdolności manualne
  • zorganizowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • dla osób chcących więcej zarobić możliwe są nadgodziny
  • stabilne zatrudnienie

Aplikacja:

Wiadomość zatytułowaną: branża automotive prosimy przesłać mailowo.

Adres kontaktowy: jolanta.szerszen@polishemployees.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-przy-montazu-zderzakow-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 696559be7e3f16b7

ilość wszystkich wyświetleń: 3465, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przy montażu zderzaków Bergen”

  1. jestem zainteresowany ta oferta
    doswiadczenie w montazu 15 lat
    certyfikat produkcyjny