164,60 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez języka Moss 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:40

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka do pakowania warzyw i owoców na taśmie. Zatrudnienie 2017 w Moss dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz
Lokalizacja: Moss, Norwegia
Zarobki: 164,60 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie, polegająca na myciu, sortowaniu, pakowaniu owoców i warzyw
  • osoba zatrudniona będzie także nadzorowała przygotowywanie zamówień dla klientów

Oczekiwania:

  • zdolność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie będzie mile widziane
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
  • komunikatywność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy na stałe
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • opcja pobierania zaliczek – pierwsza już po przepracowaniu tygodnia

Aplikacja:
Zapraszamy zainteresowanych do aplikacji poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 620594fa10258cdb

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez języka Moss 2017”

  1. Owczus1992 na 26 czerwca 2017 @ 06:46

    Sortowacz-pakowacz warzyw-Moss witam Ja i moja partnerka jesteśmy zainteresowania praca. Proszę o ewentualny kontak celem przesłania cv 531522436. Bardzo nam zależy Pozdrawiam.

  2. Mateusz1238 na 27 czerwca 2017 @ 21:58

    Witam,

    Jesteśmy zainteresowani – 4 osobowa grupa studentów z Wrocławia, wszyscy mamy doświadczenie pracy w Skandynawii, proszę o kontakt : jakubszymon@poczta.onet.pl / tel. kom. 666915673.

    Pozdrawiam