do ust.

Oferta pracy w Polsce na magazynie od zaraz – Głogów Małopolski

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Głogów Małopolski
  • Opublikowany: 20 lipca 2019 19:58

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Głogowa Małopolskiego poszukuje od zaraz komisjonerów do podjęcia pracy w Polsce na magazynie przy rozładunku, załadunku towarów z pomocą wózków widłowych.

Opis stanowiska:
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i rozładunek towarów
Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

Wymagania:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie: 2700 – 2800 zł brutto, po 3 miesiącach podwyżka od 1,5 zł do 2,5 zł brutto na każdej godzinie
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00
Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacji