143 SEK/h brutto

Oferta pracy w Szwecji bez języka na produkcji soków od zaraz Västerås 2018

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 00:14

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Västerås na produkcji soków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji 2018 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Västerås, Szwecja

Pensja: w wysokości 143 SEK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wspieranie zadań produkcyjnych – zlecanych na bieżąco przy wytwarzaniu soków owocowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, kontrola napełniania butelek, zdejmowanie gotowego produktu z taśmy itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę na okres próbny – 3 miesiące
  • wysokie zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę we Szwecji od zaraz
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na pełny etat
  • przeszkolenie pracownicze i możliwość rozwoju jak i samorealizacji

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås od lipca 2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7975b2a9d27b9e53