143 SEK brutto/h

Oferta pracy w Szwecji od stycznia 2018 bez języka produkcja soków Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:46

Producent soków naturalnych z Västerås zatrudni od stycznia 2018 nowe osoby. Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka na produkcji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji soków naturalnych
Lokalizacja: Västerås, Szwecja
Start: od stycznia 2018
Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca u producenta soków naturalnych, który posiada wyroby bez konserwantów i ulepszaczy smakowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości składników, obsługę maszyn
  • do zadań należeć będzie również pakowanie gotowych soków

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od stycznia 208
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Västerås
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie i samodyscyplina
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki oraz liczne dodatki/premie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków naturalnych, Västerås 2018
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 74658518faa69006

ilość wszystkich wyświetleń: 2926, dzisiaj: 1