do uzgodnienia

Oferta pracy w Szwecji od zaraz bez języka Malmö produkcja ozdób świątecznych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3,5 miesiąca
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2015 04:04

Producent ozdób świątecznych z Malmö zatrudni pracowników do ozdabiania bombek choinkowych. Szwecja praca tymczasowa od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz do 18 grudnia 2015

Czas trwania umowy: ok. 3,5 miesiąca

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne ozdabianie ozdób świątecznych – głównie bombek.
  • Obowiązkiem będzie również montaż i pakowanie ozdób.
  • Pracownik odpowiada za kontrolę jakości ozdób.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • duże zdolności manualne
  • odpowiedzialność
  • dbanie o aspekt estetyczny
  • spostrzegawczość
  • szybkie tempo pracy
  • możliwość wykonywania czynności powtarzalnych
  • doskonałe zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz do 18 grudnia 2015
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego
  • pracodawca na prośbę może zorganizować zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 0017/09/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 81355dceb722882e

ilość wszystkich wyświetleń: 3015, dzisiaj: 1