132,60 SEK brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Szwecji od zaraz Lund bez języka na produkcji ozdób świątecznych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 04:17

Atrakcyjna oferta pracy w Szwecji na produkcji ozdób świątecznych w fabryce z Lund. Ogłoszenie dla Polaków od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lund, Szwecja

Zarobki: 132,60 SEK brutto na godzinę plus częściowo opłacone mieszkanie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym ozdób świątecznych – bombek, figurek, świeczników, również bardzo popularnych obecnie cotton balls, itp
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczne ozdabianie, montaż i pakowanie wyrobów do plastikowych tub lub pudełek kartonowych
  • często pakowanie droższych ozdób do wyłożonych materiałem specjalnych opakowań

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania dużych zdolności manualnych
  • ostrożność, delikatność ale równocześnie szybkość i zwinność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobre zorganizowanie, punktualność
  • szybkość we wdrażaniu się w zadania
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziana znajomość języków obcych

Zapewniamy:

  • pomoc w relokacji
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i w późniejszym czasie awansu w strukturach firmy

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: produkcja ozdób świątecznych, Lund 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 29457ab0cb862b1f

2 komentarze na “Oferta pracy w Szwecji od zaraz Lund bez języka na produkcji ozdób świątecznych”

  1. witam obecnie mieszkam w okolicy lundu chetnie podejme sie tej pracy

  2. Jestem zainteresowana do 25 pazfziernika jestem na wypowiedzeniu pozniej jestem do dyspozycji nawet na bardzo dlugi okres czssu