14.000 GBP za rok

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii na produkcji przy pakowaniu nabiału Conwy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Conwy
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec
  • Długość umowy: 2 lata
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 07:23

Kierownik fabryki z Conwy szuka 2 pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenie dla pary na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów mlecznych. Zatrudnienie na rok czasu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Wielka Brytania, Conwy
Wynagrodzenie: 14.000 GBP za rok
Ilość stanowisk: 2

Zadania:
Pracownik będzie pracować przy taśmie pakując produkty mleczne typu: sery, jogurty czy mleko. Pakowanie odbywa się według określonych standardów wyznaczonych przez firmę.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego
– wcześniejsze doświadczenie związane z produkcją spożywczą jest mile widziane
– posiadanie zaliczonego przeszkolenia z BHP będzie dodatkowym atutem
– osoba zadbana, przestrzegająca zasad higieny pracy
– gotowość do podjęcia zatrudnienia na ponad 12 miesięcy
– dobre zdrowie
– osoby bez nałogów

Oferujemy:
– podjęcie pracy bez posiadania doświadczenia
– 40 godzin tygodniu
– zatrudnienie również dla pary
– legalną pracę na 2 lata
– dobre wynagrodzenie
– start już w marcu
– dwa dni wolne w tygodniu
– miejsce zamieszkania w cenie 50 GBP za 7 dni
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://www.imperial.org.pl/aplikacja-do-pracy-387-dla-pakowacza-2015.php

Źródło: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/pakowanie-produktow-mlecznych-w-fabryce-w-wielkiej-brytanii-2015/

ID ogłoszenia: 25154b74e6037ba8

4 komentarze na “Oferta pracy w Wielkiej Brytanii na produkcji przy pakowaniu nabiału Conwy”

  1. Wojtowicz Paweł na 16 stycznia 2015 @ 21:43

    jestem zainteresowany państwa oferta pracy.chetnie bym podjał parce w państwa firmie proszę o kontakt 607850444.z góry dziekuje za odpowiedz

  2. jacek babiarz na 23 stycznia 2015 @ 21:42

    Witam
    jestem zainteresowany wyjazdem do pracy do Anglii , poproszę o więcej szczegułów

  3. Witam wiem ze to bylo dawno dodane lecz chcial bym sie dopytac czy jeszcze byla by mozliwosc podjęcia tej pracy moj nr +31686247145

  4. jestem zainteresowany num 880095925