115 DKK/h brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 00:40

Zapewniamy możliwość zatrudnienia dla osób bez znajomości języka w Aarhus przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Danii od zaraz dla 4 chętnych.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Miasto: Aarhus, Dania

Pensja: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • do zadań pracownika zatrudniona na tym stanowisku będzie należało sortowanie owoców przy taśmociągu
  • jest to praca o charakterze fizycznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie owoców do skrzynek

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • wysoka motywacja
  • przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • bardzo dobre wdrożenie w zadania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
  • zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną, duńską umowę z opcją przedłużenia do końca 2018
  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy w 2 pokojowym mieszkaniu – jeden pokój na 2 osoby
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  •  wsparcie przy sprawach formalnych
  • wysokie zarobki

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/11/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 1575a77708bd84d6

ilość wszystkich wyświetleń: 1699, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus”

  1. Katarzyna43 na 7 lutego 2018 @ 14:08

    Ja i syn jesteśmy zainteresowani oferta pracy mamy doświadczenie w pracy na produkcji
    Jesteśmy zdecydowani na wyjazd od razu proszę o kontak tel 729591001
    Pozdrawiam
    Katarzyna

  2. grzegorz1985 na 9 lutego 2018 @ 17:56

    prosze o kontakt 511364742

  3. jestem kamil jestem zajnteresowany takom praca mieszkszka w Dani od 10 lat prosze o kontakt z numerem +4527995991

  4. Witam
    Proszę o kontakt telefoniczny
    797160440