140 SEK brutto/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji od zaraz bez języka sortowanie odpadów Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 02:52

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka szwedzkiego do fizycznej pracy w Szwecji przy recyklingu surowców wtórnych. Oferta ze Sztokholmu przy sortowaniu odpadów na taśmie.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejscowość: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 140 SEK brutto na godzinę

Liczba wakatów: 5

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne sortowanie surowców wtórnych na taśmie w zakładzie oczyszczania miasta spod Sztokholmu
  • jest to praca w trudnych warunkach, pracownicy muszą przestrzegać rygorystycznych norm BHP

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w środowisku o specyficznym i uciążliwym zapachu
  • punktualność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zręczność, zwinność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • opcję skorzystania z taniego zamieszkania zorganizowanego niedaleko sortowni, koszt miesięczny to 3500 SEK
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o szwedzką umowę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • specjalną odzież roboczą oraz dodatki w postaci rękawic i butów ochronnych

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie surowców, Sztokholm 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 76579ddb2aa2e47