9,04/h brutto

Ogłoszenie praca w Holandii od zaraz produkcja rowerów bez języka Wassenaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wassenaar
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 01:04

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji rowerów. Ogłoszenie z fabryki w Wassenaar dla osób bez znajomości języka holenderskiego.  Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miejsce zatrudnienia: Wassenaar, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,04euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac produkcyjnych na produkcji rowerów
  • zadania polegać będą na montażu, kontroli jakości, składaniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia zatrudnienia za granicą od zaraz
  • duża motywacja i chęci
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • rzetelne podejście do obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie w Holandii od zaraz
  • wypłacanie pensji raz na tydzień
  • miejsce zamieszkania
  • uczciwe warunki współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • adrianna@Holandiajobs.pl z dopiskiem: produkcja rowerów

Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: +48506670880

Kandydaci aplikujący drogą elektroniczną proszeni są o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-rowerow-id746746.html

ID ogłoszenia: 130597d974f312be

ilość wszystkich wyświetleń: 1982, dzisiaj: 1