9,60-10,20 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji detergentów od zaraz Wolverhampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 00:41

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Wolverhampton na produkcji detergentów. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Wolverhampton, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,60 GBP/h brutto na początek (osoba bez języka angielskiego), 10,20 GBP/h osoba znająca język oraz posiadająca kwalifikacje zawodowe

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie produkcyjnej w zakładzie wytwarzającym detergenty
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykładanie opakowań, nakładanie nakrętek, kontrola jakości itp.

Oczekiwania:

  • własne buty ochronne z metalowym noskiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • pracę w systemie trójzmianowym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • atrakcyjne zaplecze socjalne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowy udział w rekrutacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • przez pierwsze 3 miesiące zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo w 2 osobowych pokojach, później pomoc w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • smart.work@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: “produkcja Wolverhampton”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-przy-produkcji-detergentow-od-zaraz-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 2855df133328fd1a