14-18/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji samochodów od zaraz Sunderland

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sunderland
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 00:47

Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na produkcji samochodów osobowych. Ogłoszenie z fabryki w Sunderland od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 14 do 18 GBP na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Lokalizacja: Sunderland, Anglia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie części samochodowych na linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż elementów na jednym z etapów produkcyjnych
  • wykonywanie pracy powtarzalnej

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii
  • prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy oraz wykształcenie w kierunku mechanika
  • pracowitość
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania zorganizowanego przez agencję pracy
  • wysokie zarobki ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • greatjob@fastmail.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja Sunderland 11/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-samochodow-od-zaraz-sunderland/

ID ogłoszenia: 6045c03b8c78750b

ilość wszystkich wyświetleń: 2793, dzisiaj: 3