8-9,50 GBP.h

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka pakowanie kawy od zaraz Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 05:49

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pakowania kawy w fabryce z Bradford. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz na stanowisku pakowacza z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Miejscowość: Bradford, Anglia

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 8 do 9,50 GBP na godzinę pracy brutto, stawka waha się w zależności od stopnia znajomości języka

Liczba wakatów: 2

Umowa: na podstawie umowy 3 miesięcznej

Obowiązki:

  • pracownik będzie kompletował oraz pakował zestawy promocyjne z kubków oraz słoików z kawą
  • samodzielne złożenie pudełka i włożenie plastikowego wypełnienia z produktami
  • foliowanie, etykietowanie oraz montaż zabezpieczeń

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • brak nałogów
  • pełne zaangazowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pomoc przy sprawach formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • odpłatne zamieszkanie w pełni wyposażonym, 2 pokojowym mieszkaniu w cenie 50 GBP za tydzień od osoby
  • pomoc rezydenta Polaka
  • uczciwą umowę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie kawy Bradford 01/18″ prosimy wysłać mailowo, wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-w-bradford/

ID ogłoszenia: 4415a2da25d8db94