9-9,45 GBP/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Bradford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2019 02:32

Ogłoszenie legalnej pracy w Anglii przy pakowaniu przekąsek solonych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bradford dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Umowa: na minimum 3 miesiące

Pensja: 9 do 9,45 GBP na godzinę pracy brutto – niższa stawka tyczy się osób które korzystają z zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę, wyższa jest skierowana dla tych co organizują sobie zakwaterowanie we własnym zakresie

Obowiązki:

  • praca polega na zdejmowanie z taśmy gotowych opakowań solonych przekąsek, wizualnej kontroli jakości i włożeniu do kartonów zbiorczych
  • inne zadania jak np. obsługa urządzeń

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zatrudnienie przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość HACCP oraz ISO 22000
  • szybkość, zwinność, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowych, wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Bradford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-bradford-2019/

ID ogłoszenia: 8255d6b7c808165b