8,50 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii 2018 bez języka pakowanie słodyczy od zaraz Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 maja 2017 01:23

Propozycja zatrudnienia 2017 w Coventry dla Polaków na stanowisku pakowaczy słodyczy. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca nie zapewnia zamieszkania, musi być ono zorganizowane na miejscu samodzielnie przez pracownika.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miejsce zatrudnienia: Coventry, Anglia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca magazynowa jako pakowacz słodyczy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie produktów w zestawy promocyjne
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywność
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • samodzielność w organizacji zamieszkania

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w Anglii bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim
  • miłą atmosferę
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach

Aplikacja:
cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Coventry 05/2018

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-w-coventry/

ID ogłoszenia: 224590e39eef2831