9,20 GBP/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Anglii dla par bez języka na produkcji kanapek od zaraz Bristol UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2020 02:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji kanapek. Oferta z fabryki w Bristolu również dla par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji kanapek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Bristol, Anglia

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 9,20 GBP na godzinę pracy brutto

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania będą wykonywane w pozycji siedzącej przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie składanie kanapek zgodnie z instrukcją
  • pracownik przestrzega najwyższych norm BHP

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wyposażonym mieszkaniu – 2 osobowe z dostępem do internetu, kuchnią i łazienką
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • środki ochronne
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • dobre zarobki wypłacane terminowo + atrakcyjne bonusy/premie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Kanapki Bristol 2020” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • greatjob2020@fastmail.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bristol-2020/

ID ogłoszenia: 7765eae97cdd03d6