7,30 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii Londyn dla par pakowanie ciastek na linii produkcyjnej

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:05

Producent ciastek z Londynu zatrudni od zaraz pracowników z podstawową znajomością języka angielskiego na stanowisko pakowacza. Anglia praca przy pakowaniu wyrobów cukierniczych.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: 7,30 GBP na godzinę brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • Jedna z osób zatrudnionych będzie obsługiwała maszynę produkcyjną, reszta odpowiada za układanie ciastek po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny paczkującej.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka – umiejętność przeprowadzenia nieskomplikowanej rozmowy z przełożonym
  • doświadczenie
  • wysokie zmotywowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • dynamiczne tempo pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość systemu HACCP

Oferujemy:

  • wsparcie na miejscu przy sprawach urzędowych
  • uczciwe zarobki, pensja wypłacana raz na tydzień
  • tymczasową umowę o pracę podpisaną za pośrednictwem agencji pracy na okres 3 miesięcy
  • w cenie 90 GBP tygodniowo zorganizowane jest zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

uk-employment@europe.com z dopiskiem: „produkcja ciastek Londyn 02/2016 rekrutacja uzupełniająca”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-w-londynie-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 64556b9e72aa304e

ilość wszystkich wyświetleń: 2587, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii Londyn dla par pakowanie ciastek na linii produkcyjnej”

  1. jesteśmy zainteresowani od zaraz – 609329354

  2. Dzien dobry po pszeczytaniu waszego pisma o prace,mam wlasnie takie doswiaczenie jako operator maszyn i pakowacz ciastek nabytom warszawie poteznej firmie Flis prosze o rozpaczenie mojej prosby o wyjazd do Angli do pracy dziekuje wieslaw.

  3. Kamil , pracowałem na taśmie jako kontroler jakości , jestem zainteresowany wyjazdem , proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby .