do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji kanapek od zaraz w fabryce Coventry UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:45

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na produkcji kanapek, sosów, olejów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Coventry dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Coventry, Anglia

Stawka godzinowa: do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Opis stanowiska pracy:

  • różnego rodzaje prace produkcyjne mające na celu wesprzeć stałych pracowników w przygotowaniu kanapek, sosów i olejów
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie
  • dostarczenie produktów na taśmę
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • stała kontrola jakości

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • komunikatywność, otwartość
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie na stabilnych warunkach
  • wsparcie przy załatwianiu spraw związanych z dokumentami, pomoc w tłumaczeniach, itp.
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym
  • wysoką stawkę godzinową
  • zorganizowane zakwaterowanie niedaleko zakładu produkcyjnego

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-kanapek-coventry-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka/

ID ogłoszenia: 265574345f4b97e0