8,90 - 10,90 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji rowerów bez języka od stycznia 2020 Reading UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Reading
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 01:57

Oferujemy zatrudnienie w Reading na produkcji rowerów do podjęcia od stycznia 2020. Propozycja pracy w Anglii dla chętnych bez znajomości języka przy montażu elementów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Reading, Anglia

Rozpoczęcie: od stycznia 2020

Stawka godzinowa: od 8,90 do 10,90 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Umowa: na 6 miesięcy z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • przeprowadzanie kontroli jakości elementów przed montażem
  • samodzielne składanie/skręcanie części na ramie konkretnego modelu
  • regulowanie przerzutek i pompowanie kół
  • konserwowanie części smarem
  • etykietowanie naklejką producenta w odpowiednim miejscu
  • przeprowadzanie testów jakościowych oraz dbanie o jak najwyższą jakość produkcji
  • pakowanie gotowych rowerów do opakowań kartonowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość i dobry wzrok
  • atutem będzie aplikacja od osoby znającej język angielski oraz posiadającej doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od stycznia 2020 na pół roku
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • sumienność, dobra organizacja czasu pracy
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • dobre zaplecze socjalne
  • bardzo dobre zarobki ustalane indywidualne w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • opieka koordynatora Polaka
  • wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „produkcja rowerów Reading 2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-2018-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-w-reading/

ID ogłoszenia: 6485a11d2a199ee9

ilość wszystkich wyświetleń: 2858, dzisiaj: 2