7,50 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla kobiet na magazynie z odzieżą Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 maja 2016 03:40

Magazyn z odzieżą głównie ciążową z Londynu oferuje zatrudnienie dla kobiet od zaraz przy kompletowaniu, pakowaniu i wysyłce zamówień. Oferta pracy w Anglii dla osób sprawnych fizycznie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Londyn i okolice, UK

Zarobki: 7,50 GBP za godzinę

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace fizyczne na magazynie odzieżowym
  • kompletowanie zamówień
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
  • składanie i foliowanie
  • czasem prasowanie
  • pakowanie i wysyłka do klientów
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność i równocześnie umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, profesjonalizm

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące zarobki
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • wsparcie na miejscu i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • trening i przeszkolenie
  • praca w godzinach od 9 do 17:30

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/londyn-praca-w-anglii-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-dla-kobiety-pakowanie/

ID ogłoszenia: 9865733477263829

ilość wszystkich wyświetleń: 2701, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla kobiet na magazynie z odzieżą Londyn”

  1. dominiak na 19 maja 2016 @ 00:15

    Witam, jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt.