do 7,50 GBP/h

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz na produkcji kanapek Londyn UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 02:03

Propozycja aktualnej pracy w Anglii na produkcji kanapek przy taśmociągu, Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Londynie dla Polaków bez doświadczenia ale z przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji w fabryce spożywczej
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: do 7,50 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna przy taśmie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie produktów
  • zadania są proste i potwarzalne

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • elastyczność
  • pracowitość i samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opcję zatrudnienia od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w systemie zmianowym możliwość
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej która po okresie próbnym zostanie podpisana na czas nieokreślony

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres podany poniżej:

  • consultant.lcy1@deluxerecruitment.com

Dostępny jest również kontakt telefoniczny: +44 7835156592

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 271593131c4101e5

ilość wszystkich wyświetleń: 2364, dzisiaj: 1