8,65 GBP/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2017 19:23

Propozycja aktualnej pracy w Anglii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym z Coventry dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejscowość: Coventry, Anglia

Zarobki: 8,65 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • praca przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • rzetelność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w zespole
  • pełna samodzielność i brak problemów z organizowaniem zamieszkania we własnym zakresie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki, wypłacane raz na tydzień
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • nowoczesny zakład pracy
  • możliwość korzystania z wyposażonej stołówki pracowniczej
  • przyjazny zespół
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w tytule: słodycze Coventry 08/2017

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-w-coventry/

ID ogłoszenia: 43598743e07ee25