18952 CZK/mc

Ogłoszenie pracy w Czechach bez znajomości języka na magazynie z elektroniką Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 01:11

Od zaraz poszukujemy chętnych do pracy w Czechach przy pakowaniu na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie w hurtowni z Kutná Hora bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kutná Hora, Niemcy

Pensja: 18 952 CZK miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie elektroniki
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej
  • obowiązuje praca na pełny etat z opcją pracy w godzinach nadliczbowych

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość pracy w weekendy i na nadgodziny

Zapewniamy:

  • darmowy transport a także hotel bardzo blisko miejsca zatrudnienia
  • opieka tłumaczy i rezydentów
  • wysokie zarobki wynoszące do 3300 PLN netto miesięcznie + dodatek za naukę do 320 PLN netto
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • po okresie próbnym dopłata do zakwaterowania w wysokości ok. 500 PLN netto
  • tańsze obiady w zakładzie pracy
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt z Panią Katarzyną Biernacką:

katarzyna.biernacka@manuvia.pl

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem: +48 533 608 709

źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 2135c3b2bb6a548c