do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Czechach na magazynie bez znajomości języka Mlada Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 00:34
  • Wygasa: 4 dni, 12 godzin

Aktualne ogłoszenie pracy w Czechach dla osób bez znajomości języka na magazynie. Zatrudnienie 2018 od zaraz dla chętnych bez znajomości języka w Mlada Boleslav – Kvasiny.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Miejsce zatrudnienia: Mlada Boleslav, Kvasiny

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie towarów oraz magazynowanie ich w odpowiedni sposób
  • wykonywanie wszelkich prac na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej w Cechach
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość otrzymania podwyżki
  • liczne szkolenia pracownicze
  • 25 dni urlopowych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie medyczne
  • bezpłatny uniform służbowy
  • atrakcyjne dodatki za pracę na nadgodziny, w godzinach wieczornych, na noce, w święta, soboty oraz niedziele
  • pracę od poniedziałku do piątku a czasami również w weekendy
  • pełny etat
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • atrakcyjne zniżki

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres poniższy:

  • rekrutacja@kbti.pl

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: Magazynier/Czechy

źródło: http://www.kbti.pl/oferta,magazynier,208

ID ogłoszenia: 7525a83526c5220f