145 DKK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Danii 2019 bez języka na produkcji detergentów od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz w nowoczesnej fabryce z Aalborga na produkcji detergentów. Oferta atrakcyjnej pracy w Danii 2019 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Pensja: 145 DKK na godzinę pracy brutto

Start: od maja 2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie produkcyjnej na różnych etapach produkcji
  • początkowo głównie wspieranie prac produkcyjnych – pakowanie, kontrola jakości, mycie i obsługa maszyn, etykietowanie

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • sumienność
  • dostępność na 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pół roku
  • duńską umowę o pracę na pełny etat
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie, koszt to 3500 DKK za miesiąc w 2 osobowym pokoju lub 7000 DKK miesięcznie za kawalerkę
  • pracę w zgranym zespole u uczciwego pracodawcy

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/26/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 465cc22a8a2df16

ilość wszystkich wyświetleń: 1654, dzisiaj: 1