142,60 SEK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Danii bez języka od zaraz w Odense produkcja gumowych elementów

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 04:00

Producent elementów gumowych z branży samochodowej (uszczelki, dywaniki) zatrudni do fabryki z Odense pracowników bez znajomości języka. Dania praca od zaraz dla Polaków na produkcji przy obróbce elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Wynagrodzenie: 142,60 SEK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prace mające na celu obróbkę elementów gumowych które wychodzą z formy poprzez zbieranie nożykiem nadmiaru materiału i nadawaniu odpowiedniego kształtu
  • pracownik nadzoruje jakość i wdraża samodzielnie poprawki
  • inne prace mogą zostać zlecone, np. pakowanie gotowych części

Oczekiwania:

  • dużą dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana aczkolwiek będzie mile widziana
  • zdolności manualne
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • duńska umowa – nie w delegacji
  • możliwość skorzystania z opcji zakwaterowania odpłatnego na miejscu w cenie 4000 DKK miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 006/06/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 8525757f63ba4233

ilość wszystkich wyświetleń: 1366, dzisiaj: 2

5 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Danii bez języka od zaraz w Odense produkcja gumowych elementów”

  1. Witam jestem zainteresowany tą praca cv już wysłanie proszę o kontakt 575242944.

  2. Jestesmy zainteresowani oferta jako para, posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji. CV wysłane.

  3. Damian Godlewski na 21 czerwca 2016 @ 19:46

    Witam,

    jesteśmy zainteresowani państwa ofertą (dwóch mężczyzn w wieku 20 lat).
    Wysłaliśmy już nasze CV na wskazany adres mailowy, jednakże zamieszczamy tu nasze dane kontaktowe:

    -godlewski.damianuwr@o2.pl
    -stanislaw.kierpiec@gmail.com
    -nr telefonu 602 491 775 lub 530 903 987

  4. katarina na 6 lipca 2016 @ 17:49

    Witam serdecznie. Ja i maz jestesmy zainteresowani praca. Nr.tel 886887041

  5. ewelina13 na 10 lipca 2016 @ 12:26

    Dzień dobry.
    Wraz z koleżankami jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. CV zostało wysłane na podany email. Proszę o kontakt na nr. tel +48 500-585-724.

    Pozdrawiam
    Ewelina