125 DKK/h brutto + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Danii bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2018 01:27

Poszukujemy pakowacza na magazyn kosmetyków w Odense. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii bez znajomości języka przy pakowaniu produktów do makijażu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Odense, Dania

Stawka godzinowa: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Umowa: na okres 3 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę w firmie zajmującej się produkcją kosmetyków kolorowych
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień i ich pakowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie zadań
  • rzetelność, pracowitość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • wsparcie rezydenta Polaka i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/48/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 9365b61fa22e34ec